IT služby

Neztrácejte svůj čas, nechte vaše IT starosti na mně

DIAGNOSTIKA ZÁVADY POČÍTAČE ZDARMA

OPRAVA POČÍTAČE / NOTEBOOKU

SESTAVENÍ PC NA MÍRU

REINSTALACE OS S MIGRACÍ DAT

OPRAVA PC NA DÁLKU

INSTALACE OS & PŘÍPRAVA NA BĚŽNÉ POUŽITÍ

VÝBĚR KOMPONENTŮ & STAVBA PC NA MÍRU

ODVIROVÁNÍ PC & KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

ZÁCHRANA DAT

VYČIŠTĚNÍ OD PRACHU & NOVÁ TERMOPASTA

POČÍTAČOVÉ A IT PORADENSTVÍ

SPRÁVA CLOUDOVÝCH SLUŽEB

%

Oprava počítače nebo notebooku

%

Reinstalace operačního systému

%

Ostatní

Oprava zařízení a diagnostika

Nabízím opravy počítačů a notebooků všech značek. Provádím výměny displejů, nefunkčních klávesnic a komponentů, čištění od prachu a mnoho dalšího. Zajišťuji nákup techniky, náhradních součástek (disky, chlazení, zdroje, šrouby, panty apod.) potřebných k opravě.

Diagnostika závady počítače zdarma

Diagnostika počítače v případě opravy je zdarma. V opačném případě, kdy se provede jen diagnostika, tak se cena pohybuje od 250 Kč a výše.

OŽIVENÍ STARÝCH PC A NOTEBOOKŮ

Často se setkávám se zákazníky, kteří se snaží udržet počítač starý 10 a více let na novém operačním systému s moderními programy. Řeší se to výměnou za výkonnější komponenty a počítač vydrží o dalších pár déle. Lze takto ušetřit mnoho peněz.

Zálohování, obnova & migrace dat

Doporučuji vhodné metody zálohování pro zachování dat s ohledem na současné technologie.

Varianty zálohování
  • Automatické a trvalé zálohování dat v cloudu a synchronizace skrze ostatní zařízení (včetně telefonů a tabletů).
  • Externí disky HDD
  • NAS a konfigurace diskového pole – pro zabezpečení dat proti selhání pevného disku
Záchrana dat

Pokud se jedná o vážnější poškození disku, předávám zakázku profesionální firmě zaměřenou na obnovu dat z poškozených datových médií všech typů. 

Migrace (přesun) dat

Přesun dat ze starších typů datových médií (CD/DVD, pomalých HDD aj. ) do moderních cloudových uložišť či svižnějších zálohovacích disků a NAS včetně konfigurace proti ztrátě dat.

Individuální služby

Doplňující činnosti jsou domácí konfigurace sítí, dlouhodobý správa a podpora zařízení, tvorba webových stránek, aj.

Konfigurace domácí sítě

Jedná se o kompletní nastavení routeru, switche či modemu v rodinných domech (bytech) – max. využití rychlosti internetu, wifi na 2,4 a 5 GHz, zabezpečení domácí sítě apod.

Správa více zařízení

U dlouhodových zákazníků, který si nechávají spravovat veškerá zařízení, nabízím slevu na servis a prioritní řešení problémů.

Tvorba webových stránek

Tvořím jednodušší weby, které jsou levné, funkční a designově srovnatelné jako profesionální weby za několik desítek tisíc. Weby mám postavené na redakčním systému WordPress.

ZNAČKY

CO SERVISUJI

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Oceňuji spolehlivost, rychlost, preciznost a vřele doporučuji.

Ivana Maštová

Administrativní pracovnice

Oceňuji vstřícnost, milé a profesionální jednání. Pan Akai perfektně odvedl svou práci, jsem velmi spokojen i s rychlostí vyřešení problému s mým zkolabovaným počítačem. Za velmi přijatelnou cenu mně byla velmi rychle odstraněna závada, zachráněna data a počítač opět funguje tak, jak má. Všem 100% doporučuji tuto firmu.

Miloslav Vykydal

Maximální spokojenost. Přístup pana Akaie je vysoce profesionální, přesto ovšem na vysloveně přátelské úrovni, provázené odlehčenou atmosférou, díky níž celý proces komunikace probíhá bez jakéhokoliv obvyklého stresu či zádrhelů.

Jarmila Opletalová

Učitelka Němčiny

Svým klidem, rozvahou a nadhledem dokáže uklidnit i vyplašené počítačové uživatele starší generace, jimž rovněž trpělivě zvládá vysvětlit i zdánlivě obtížnější úkony. Co se pak samotných servisních služeb týče, je práce pana Akaie k nezaplacení.

Theresa Opletalová

Studentka

Děkuji za profesionální a vstřícný přístup, skvělou komunikaci i provedení. Oceňuji vysvětlení daného problému a rady jak mu předcházet. A také spoustu dalších užitečných rad, které mi ulehčili práci při každodenních činnostech na pc. Vřele doporučuji.

Pavlína Parkanová

Studentka

Velmi oceňuji dvě věci: odbornou zdatnost a ochotu. To druhé úplně nejvíce! Potřeboval jsem pomoc už vícekrát a pan Akai zasahoval vždy velmi vstřícně a rychle a myslím, že i s dostatečnou invencí a variabilitou v přijatých řešeních. Dávám mu jedničku.

Jan Svoboda

Předseda spol. Nadační fond Kryštůfek

Objednejte si servis

Provozní doba

Po-Pá: nonstop
So-Ne: dle domluvy

Pin It on Pinterest

Shares
Share This