o mně

HISTORIE A ZKUŠENOSTI

DIAGNOSTIKA ZÁVADY POČÍTAČE ZDARMA

O MNĚ

it servis V BRNĚ A OKOLÍ

Josef Akai

Josef Akai

Majitel webu a IT administrátor

Neustále se rozvíjející nové technologie a výpočetní technika mě zajímaly už od dětství. Je to obor, který mě naplňuje a dělá mi radost každý provedený servis.

Už po studiích od roku 2011 jsem se věnoval PC opravám během zaměstnání a poslední roky tuto činnost provozuji jako vedlejší práci v kombinaci s hlavní.

Obrovským přínosem je, že se má práce s IT servisem doplňují a tím dovedu zákazníkům nabídnou širokou nabídku služeb se kterými se potýkám denně.

Opravy & servis

Více informací

Nabízím opravy počítačů a notebooků všech značek. Provádím výměny displejů, nefunkčních klávesnic a komponentů, čištění od prachu a mnoho dalšího. Zajišťuji nákup techniky, náhradních součástek (disky, chlazení, zdroje, šrouby, panty apod.) potřebných k opravě.

Oživení starých PC a notebooků

Více informací

Často se setkávám se zákazníky, kteří se snaží udržet počítač starý 10 a více let na novém operačním systému s moderními programy. Řeší se to výměnou za výkonnější komponenty a počítač vydrží o dalších pár let déle. Lze takto ušetřit mnoho peněz.

Stavba PC

Více informací

Sestavuji PC na míru jak k pracovním, tak i herním účelům od nejnižší třídy po TOP řadu s ohledem na cenu a využití jednotlivých součástí. Vždy na základě aktuálních novinek na trhu, aby stroj vydržel na předních liniích co nejdéle.

IT podpora

Více informací

Nabízím komplexní IT podporu s měsíčním nebo ročním (výhodnějším) předplatným. Pomohu vám dle náročnosti požadavku telefonicky nebo vzdálenou pomocí na vašem PC/notebooku 7 dní v týdnu. Součástí je přístup k databázi návodů, která se neustále rozšiřuje dle požadavků klientů pro rychlé vyřešení nejrůznějších problémů.

NASAZENÍ OS

Více informací

Denní rutinou jsou instalace a reinstalace operačního systému Windows (XP, Vista, 7, 8.1, 10), Linux nebo macOS. Často je to nutný upgrade na podporované verze či dobrý způsob jak “oživit” starší nespravovaný počítač. Součástí je nainstalování ovladačů počítače, základního softwaru pro práci a přehrávání potřebných multimédií a dokumentů.

Ostatní

Více informací
 • Diagnostika závady počítače
 • Odvirování počítače
 • Zálohování a migrace dat
 • Nastavení sítě a internetu
 • Záchrana dat

Provedených zakázek

Let zkušeností

Spokojených zákazníků

DŮVĚRA

Proč si vybrat mé služby?

Nenabízím služby primárně pro peníze ale proto, že je lidé potřebují a že takových, kteří by nabídli servis za rozumné ceny v dané oblasti, moc není.

S přátelským přístupem se zákazníky udržuji dlouhodobou spolupráci s prioritou v servise či podpoře.

Profesionálním přístupem řeším veškeré požadavky tak, aby byly vyřízené co nejdříve, za rozumnou cenu a s ohledem na maximální spokojenost zákazníka.

Ke každému zákazníkovi přistupuji s trpělivostí a s ohledem na jeho znalosti. Vím moc dobře když něčemu člověk nerozumí, nebyl mi dál talent, všechny znalosti a zkušenosti jsem si těžce vydřel. A samozřejmě v tomto oboru tomu není nikdy konec. Denně se potýkám s novými postupy a technologiemi, kterým nerozumím a musím jim porozumět.

Rychlé opravy za dobré ceny

Přátelský přístup

Dlouhodobá spolupráce

Široká oblast zaměření

Nonstop servis a okamžitá podpora

Spokojený zákazník

Legální software

Součástí servisu je poskytnutí základního free softwaru pro maximální využití, zabezpečení, životnost a výkon počítače. Nabízím také moderní aplikace pro automatizované zálohování, synchronizaci a dostupnost dat na všech zařízeních.

Zaškolení v IT

Samozřejmostí je zaškolení a vysvětlení jednotlivých úskalí dnešní doby ve virtuálním světě internetu. Vysvětlím výhody a nevýhody technických gigantů (Google, Microsoft, Apple…) a jejich využití pro nás, jako koncové uživatele.

Zkušenosti

 • OS Windows, Linux, macOS a Android
 • IT podpora, opravy a servis
 • Instalace hardwaru a softwaru
 • Google Workspace
 • Architektura informačních systémů
 • Microsoft Office, Google Office
 • Windows servers 2008-2019
 • Webhosting a webdesign
 • Virtualizace cloudových služeb VMware a Microsoft
 • Správa domény a Active Directory

REFERENCE

co říkají zákazníci

Maximální spokojenost. Přístup pana Akaie je vysoce profesionální, přesto ovšem na vysloveně přátelské úrovni, provázené odlehčenou atmosférou, díky níž celý proces komunikace probíhá bez jakéhokoliv obvyklého stresu či zádrhelů. Naopak, díky okamžitému reagování na jakoukoliv žádost či podnět a ochotě těmto v co nejkratším čase vyhovět, je jednání s panem Akaiem zcela bezproblémové.

Jarmila Opletalová

Učitelka Němčiny

Oceňuji spolehlivost, rychlost, preciznost a vřele doporučuji.

Ivana Maštová

Administrativní pracovnice

Velmi oceňuji dvě věci: odbornou zdatnost a ochotu. To druhé úplně nejvíce! Potřeboval jsem pomoc už vícekrát a pan Akai zasahoval vždy velmi vstřícně a rychle a myslím, že i s dostatečnou invencí a variabilitou v přijatých řešeních. Dávám mu jedničku.

Jan Svoboda

Předseda spol. Nadační fond Kryštůfek

Děkuji za profesionální a vstřícný přístup, skvělou komunikaci i provedení. Oceňuji vysvětlení daného problému a rady jak mu předcházet. A také spoustu dalších užitečných rad, které mi ulehčili práci při každodenních činnostech na pc. Vřele doporučuji.

Pavlína Parkanová

Studentka

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Servisujete telefony?

Provádím pouze softwarové opravy v Androidu a iOS. Bohužel už nemám kapacity pro hardwarové opravy telefonů ani výměny displejů. V takovém případě doporučuji kontaktovat přímo autorizovaný servis.

Servisujete tablety?

Prodávím hlavně softwarové opravy a výměny displejů. Pokud se jedná o složitější hardwarový problém, doporučuji autorizovaný servis.

Servisujete elektroniku značky Akai?

Ne, zaměřuji se na IT servis výpočetní techniky.
Společnost Akai vyráběla spotřební elektroniku, která počítače nevyráběla a v roce 2002 zanikla.

Za jak dlouho počítač opravíte?

Jestli na to zákazník spěchá, jsem schopen opravený počítač do 24h vrátit. Pokud by se jednalo o výměnu některých komponentů a neměl bych je na skladě, pak je doba závislá od dodání těchto dílů.

Co dělat v případě reklamace?

Pokud by se po provedené opravě projevila stejná závada do 7 dnů, jsem schopen vám vrátit peníze nebo opravu provést znovu a řádněji.
Po provedené službě jsem vždy k dispozici kdyby zákazník potřeboval ještě s něčím pomoct.

Jste autorizovaný servis?

Nemám autorizovaný servis u žádné společnosti.
Nýbrž provádím IT servis jako OSVČ, při čemž mám ještě hlavní práci ve stejném oboru s odpovídajícím vzděláním. Vystudoval jsem obor výpočetní techniky, ve kterém mám dlouholeté zkušenosti.

Objednejte si servis

Provozní doba

Po-Pá: nonstop
So-Ne: dle domluvy

Pin It on Pinterest

Shares
Share This