aktuality

PŘÍSPĚVKY A NOVINKY

DIAGNOSTIKA ZÁVADY POČÍTAČE ZDARMA

Rozšíření nabídky služeb

Rozšíření nabídky služeb

Nově rozšiřuji nabídku služeb: Tvorba webových stránek Správa cloudových služeb Počítačové a IT poradenství Pokud byste měli zájem, ozvěte se 🤓🎉 Více informací v odkazech nebo po kliknutí na Služby...

Zpětný odběr vyřazených zařízení

Zpětný odběr vyřazených zařízení

Nabízím možnost zpětného odběru vyřazené techniky (notebooky, stolní PC a ostatní komponenty apod.) na součástky a následně k ekologické likvidaci. Svoz provádím v Brně. Dle domluvy zajistím zdarma...

Konec Windows 7

Konec Windows 7

Víte, že 14. ledna 2020 skončila podpora velmi oblíbeného operačního systému Windows 7? Než nechat citlivá data napospas hackerům a virům přechází lidé raději na aktuální verzi Windows 10. Více na...

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Servisujete telefony?

Provádím pouze softwarové opravy v Androidu a iOS. Bohužel už nemám kapacity pro hardwarové opravy telefonů ani výměny displejů. V takovém případě doporučuji kontaktovat přímo autorizovaný servis.

Servisujete tablety?

Prodávím hlavně softwarové opravy a výměny displejů. Pokud se jedná o složitější hardwarový problém, doporučuji autorizovaný servis. 

Servisujete elektroniku značky Akai?

Ne, zaměřuji se na IT servis výpočetní techniky.
Společnost Akai vyráběla spotřební elektroniku, která počítače nevyráběla a v roce 2002 zanikla. 

Za jak dlouho počítač opravíte?

Jestli na to zákazník spěchá, jsem schopen opravený počítač do 24h vrátit. Pokud by se jednalo o výměnu některých komponentů a neměl bych je na skladě, pak je doba závislá od dodání těchto dílů. 

Co dělat v případě reklamace?

Pokud by se po provedené opravě projevila stejná závada do 7 dnů, jsem schopen vám vrátit peníze nebo opravu provést znovu a řádněji.
Po provedené službě jsem vždy k dispozici kdyby zákazník potřeboval ještě s něčím pomoct.

Jste autorizovaný servis?

Nemám autorizovaný servis u žádné společnosti. 
Nýbrž provádím IT servis jako OSVČ, při čemž mám ještě hlavní práci ve stejném oboru s odpovídajícím vzděláním. Vystudoval jsem obor výpočetní techniky, ve kterém mám dlouholeté zkušenosti. 

Objednejte si servis

Provozní doba

Po-Pá: nonstop
So-Ne: dle domluvy

Pin It on Pinterest

Shares
Share This